2019 Golf Results

3rd Grade Boys

Hayden Grayson

3

Sacred Heart Boys

32

Ridge Talin

3

Ascension Boys

34

Hamilton Grant

3

Patrick Boys

39

Novak Griffin

3

Agnes Boys

43

Pollock Blake

3

Rita Boys

44

Barrett William

3

Agnes Boys

45

Daugherty Aidan

3

Albert Boys

48

Scott Clayton

3

Margaret Mary Boys

51

Hannah Bodey

3

Michael Boys

53

Merman Gus

3

OLOL Boys

54

Cottrell Zachary

3

Patrick Boys

54

Thornton Ben

3

Patrick Boys

55

 

3rd Grade Girls

Shoemaker Marilyn

3

Edward Girls

45

Moss Sarai

3

Margaret Mary Girls

46

Wade Heidi

3

OLOL Girls

47

Byrnes Emma

3

Patrick Girls

50

Moody Emma Grace

3

OLOL Girls

51

Thomas Isabella

3

OLOL Girls

51

Sims Dena

3

OLOL Girls

60

 

4th Grade Boys

Kelty Luc

4

Patrick Boys

31

Long Carson

4

Patrick Boys

34

Mcdill Trevor

4

Aloysius Boys

37

Nixon Henry

4

Raphael Boys

38

Norton Thomas

4

Stephen Boys

39

Youssefi Brady

4

Margaret Mary Boys

40

Gumer Lincoln

4

Margaret Mary Boys

41

Logsdon Dylan

4

Albert Boys

45

Burmester Will

4

Albert Boys

45

Ratliff John

4

Sacred Heart Boys

45

Burrice Cooper

4

Albert Boys

46

Cole Brooks

4

Holy Trinity Boys

50

Wilcox Boone

4

Margaret Mary Boys

50

Block Griffin

4

Margaret Mary Boys

50

Townsend Will

4

Michael Boys

50

Locke Tyler

4

Patrick Boys

51

O’Neal Jayden

4

Rita Boys

51

Hasch Camden

4

Athanasius Boys

52

Gladieux Zachary

4

Patrick Boys

52

Pratt Ethan

4

Aloysius Boys

53

Lambert Aiden

4

Aloysius Boys

53

Locke Grant

4

Patrick Boys

53

Gustafson Chase

4

Aloysius Boys

54

Luckett Clayton

4

Patrick Boys

54

Feger Colin

4

Rita Boys

54

Moody William

4

OLOL Boys

57

Cebe Ben

4

Stephen Boys

57

Wheatley Colin

4

Rita Boys

58

Dawahare Matthew

4

Aloysius Boys

59

 

4th Grade Girls

Yun Keira

4

St. James (Etown) Girls

33

Craig Ella

4

Michael Girls

47

Bradow Abby

4

Raphael Girls

47

Foster Audrey

4

Patrick Girls

52

Britt Abby

4

Stephen Girls

53

Clayton Baylee

4

Margaret Mary Girls

54

Knight Layla

4

Holy Trinity Girls

60

Masternick Gabrielle

4

Mary Girls

60

Wells Anna Jo

4

OLOL Girls

61

Defazio Sophia

4

Gabriel Girls

62

 

5th Grade Boys

Alexander Brody

5

Albert Boys

40

Evans Thomas

5

Michael Boys

41

Wicinski Marty

5

Albert Boys

45

Leonard Ethan

5

Patrick Boys

45

Weber Lane

5

Margaret Mary Boys

47

Scott Gavin

5

Mary Boys

47

Foster Preston

5

Patrick Boys

52

Bakken Walt

5

Mary Boys

53

Shulhafer Logan

5

Raphael Boys

53

Taylor Corey

5

Albert Boys

54

Kyser Dylan

5

Patrick Boys

57

Ala Andrew

5

Notre Dame Boys

59

Browning Fernando

5

Patrick Boys

60

Huval Skyler

5

Mary Boys

62

Younger Willian

5

Albert Boys

63

Norrenbrock Cameron

5

Albert Boys

66

Weidenborner Adrian

5

Patrick Boys

69

Gyimesi Andrea

5

Albert Boys

70

 

5th Grade Girls

Kaelin Allyson

5

Patrick Girls

53

Warner Abigail

5

Sacred Heart Girls

53

Jarvi Allison

5

Gabriel Girls

58

Lehmann Eve

5

Patrick Girls

62

Reed Addie

5

Margaret Mary Girls

63

Kleinholter Kemper

5

OLOL Girls

68

 

6th Grade Boys

Hudson William

6

Holy Trinity Boys

39

Hardy Weston

6

Agnes Boys

41

Eaton Adam

6

Aloysius Boys

41

Donohue Matt

6

OLOL Boys

42

Wade Brayden

6

OLOL Boys

43

Hester Patrick

6

Aloysius Boys

48

Potter Michael

6

Holy Trinity Boys

49

Smith Connor

6

Margaret Mary Boys

51

Green Bryce

6

Albert Boys

58

Smallwood Trent

6

Lawrence Boys

58

Brown Chris

6

Rita Boys

59

Gerlack Camden

6

Holy Trinity Boys

62

Ungar Jackson

6

Ascension Boys

63

 

6th Grade Girls

Pankonin Ella

6

Albert Girls

42

Stepp Savannah

6

Michael Girls

59

May Maggie

6

Agnes Girls

60

Dobozi Halory

6

Agnes Girls

62

Taila Simone

6

Sacred Heart Girls

66

 

7th Grade Boys

McGuire Matthew

7

Frances Assisi Boys

38

Talbott Jack

7

Sacred Heart Boys

40

Scherer Winn

7

Holy Trinity Boys

42

Warms Will

7

Margret Mary Boys

47

Hall Houston

7

Margret Mary Boys

47

Money Matthew

7

Raphael Boys

49

Varga Jake

7

Margaret Mary Boys

53

Holbrook Reece

7

Margret Mary Boys

56

Shene Ryan

7

Margret Mary Boys

58

Wood Henry

7

Sacred Heart Boys

58

Tindall Peyton

7

Holy Trinity Boys

60

Townsend Carter

7

Michael Boys

61

Camomot Max

7

Holy Trinity Boys

63

Meiman Wes

7

Notre Dame Boys

63

O’Brien Charlie

7

Raphael Boys

64

Noe Patrick

7

OLOL Boys

65

Biller Henry

7

Edward Boys

66

Davis William

7

Holy Trinity Boys

66

Thomas Cooper

7

Holy Trinity Boys

66

Ochsner Putnam

7

Margret Mary Boys

66

Wheatley Ethan

7

Rita Boys

66

Bestenlehner Daniel

7

Aloysius Boys

67

Ramos Aidan

7

Edward Boys

69

Nichter Jacob

7

Mary Boys

70

 

7th Grade Girls

Bender Reagan

7

Margaret Mary Girls

44

McDill Sydney

7

Aloysius Girls

52

Jarell Riley

7

Aloysius Girls

54

Akins Mary Claire

7

Albert Girls

55

Robinson Samantha

7

Aloysius Girls

57

Pehlke Amelia

7

Margaret Mary Girls

58

Stull Kaelin

7

Margaret Mary Girls

63

Cuda Grace

7

Patrick Girls

65

Gumer Maddox

7

Margaret Mary Girls

66

 

8th Grade Boys

Wulkopf Benjamin

8

Agnes Boys

35

Riggs Aiden

8

Stephen Boys

36

Coots Ian

8

Albert Boys

40

Johnson Ryan

8

Holy Trinity Boys

40

Jurgensen Tyler

8

Holy Trinity Boys

42

McMahan Jake

8

Holy Trinity Boys

45

Mattingly Charles

8

Agnes Boys

48

Ball John

8

Sacred Heart Boys

48

Abshire Harry

8

Raphael Boys

49

Buckley Bryce

8

Margaret Mary Boys

51

Schulten Noah

8

Agnes Boys

53

Butler Charlie

8

Holy Trinity Boys

53

Frye William

8

Holy Trinity Boys

53

McCaw TY

8

Raphael Boys

54

Hildenbrand Alec

8

Agnes Boys

59

Jones Nikolas

8

Sacred Heart Boys

59

Hensley Davis

8

Holy Trinity Boys

61

Jacobs Dillion

8

Notre Dame Boys

63

Wessling Sam

8

Raphael Boys

67

Taila Jace

8

Sacred Heart Boys

68

 

8th Grade Girls

Bradow Hannah

8

Raphael Girls

50

Just Brooke

8

Margret Mary Girls

71